stanislaw papczynski marianie 1O codzienną opiekę

Święty Ojcze Stanisławie,
opiekuj się mną i moją rodziną.
Oddalaj od nas wszelkie zło.
Ucz nas kochać i przebaczać sobie.
Prosimy Cię o pokój serca i radość życia.
Wypraszaj nam dary Ducha Świętego, abyśmy we wszystkim pełnili wolę Boga.
Ucz nas pokonywać trudności i ufać Bogu w każdej sytuacji.
Wypraszaj nam zdrowie ducha i ciała.
Prowadź nas pewną drogą do nieba. Amen.

Modlitwa codzienna

Święty Stanisławie, mistrzu codziennej modlitwy, dziękuję ci za wzór jednoczenia z Bogiem. Przyjmowałeś dar czasu, aby stale przebywać z Bogiem, rozmawiać z Nim, wielbić Go i wysławiać. Naucz mnie żarliwej modlitwy, ufnej i cierpliwej. Pomóż mi odrywać serce od spraw tego świata, aby zatapiać je w Bogu. Niech moje oczy wpatrują się w Niego, a ręce pomagają bliźnim. Amen.

Modlitwa o zaufanie Bożemu Miłosierdziu

Święty Stanisławie, patronie ufających Bożemu miłosierdziu, powierzam ci moje życie. Czuwaj nade mną, abym nie oddalił się od Boga. Wspieraj mnie, abym w chwilach słabości nie uległ złu, ale zwrócił się ku miłosiernemu Bogu. Wypraszaj mi łaskę miłosiernej miłości, abym obdarzał nią żywych i zmarłych. Ukaż mi piękno Niepokalanej w blasku Bożego miłosierdzia. Amen.

Modlitwa za rodziny

Boże, Stwórco i Miłośniku życia, któryś powołał św. Stanisława Papczyńskiego, aby zaświadczył o Twojej miłości objawionej w Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, obdarz nasze rodziny głębią Twojej miłości, otwartością na życie i wzajemnym szacunkiem. Niech chrześcijańskie rodziny staną się znakiem Twojej bliskości wobec każdego człowieka, aby poprzez ich świadectwo poznali Ciebie także wszyscy ci, którzy są daleko i nie mają nadziei. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  • baner_fundament.jpg
  • baner_modlitwa.png
  • baner_modlitwa_do_sw_antoniego1.png
  • jan_xxiii_testament_ubostwo.jpg